Wskazania
o smaku cytrynowym
Składniki
1 saszetka zawiera: substancje czynne: paracetamol 1000 mg, kwas askorbowy 100 mg, fenylefryny chlorowodorek 12,2 mg oraz substancje pomocnicze, w tym: aspartam (E 951), sacharozę, inne
Stosowanie
Dawkowanie i droga podanianPodanie doustne. Należy zapoznać się z treścią ulotki przed zastosowaniem leku.nDorośli i młodzież w wieku powyżej 12 lat:n- 1 saszetka co 4-6 godzinn- maksymalna dawka dobowa: 4 saszetki.nZawartość saszetki należy rozpuścić w szklance gorącej wody.
Przechowywanie
Przechowywać w temperaturze poniżej 25°C. Lek przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci.
Przeciwwskazania
OstrzeżenianLek zawiera paracetamol.nZe względu na ryzyko uszkodzenia wątroby w czasie stosowania leku nie należy:n- przyjmować innych leków zawierających paracetamol,n- pić alkoholu.nnLek zawiera źródło fenyloalaniny (aspartam). Może być szkodliwy dla osób z fenyloketonurią.
Producent
US Pharmacia Sp. z o.o.
Ważne
Lek zawiera źródło fenyloalaniny (aspartam).
Opis
Gripex Hot Max Lek przeciw objawom przeziębienia i grypy 12 sztuk