Składniki
1 tabletka powlekana zawiera: substancje czynne: paracetamol 500 mg, difenhydraminy chlorowodorek 25 mg oraz substancje pomocnicze
Stosowanie
Dawkowanie i droga podanianPodanie doustne. Należy zapoznać się z treścią ulotki przed zastosowaniem leku.nDorośli i dzieci w wieku powyżej 12 lat:n- 1 lub 2 tabletki na 30 minut przed snem.
Przechowywanie
Przechowywać w temperaturze poniżej 30°C. Lek przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci.
Przeciwwskazania
Lek zawiera paracetamol. Ze względu na ryzyko uszkodzenia wątroby w czasie stosowania leku, nie należy:n- przyjmować innych leków zawierających paracetamol,n- pić alkoholu.
Producent
US Pharmacia Sp. z o.o.
Opis
Apap Noc Lek przeciwbólowy przeciwgorączkowy 50 sztuk