Składniki
1 tabletka powlekana zawiera: substancje czynne: paracetamol 500 mg, kofeinę 65 mg
Stosowanie
Sposób stosowania i droga podanianDorośli i młodzież w wieku powyżej 12 lat:n- 1 lub 2 tabletki co 4 do 6 godz.n- maksymalna dawka dobowa: 8 tabletek.nPodanie doustne. Należy zapoznać się z treścią ulotki przed zastosowaniem leku.
Przechowywanie
Przechowywać w temperaturze poniżej 25°C. Lek przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci.
Przeciwwskazania
OstrzeżenianLek zawiera paracetamol.
Producent
US Pharmacia Sp. z o.o.
Opis
Apap Extra Lek przeciwbólowy przeciwgorączkowy 10 sztuk