Wskazania
lek przeciwbólowy, przeciwzapalny, przeciwgorączkowy
Składniki
1 kapsułka zawiera: ibuprofen 200 mg oraz substancje pomocnicze m.in. sorbitol
Stosowanie
Sposób stosowania i droga podania: Podanie doustne. Należy zapoznać się z treścią ulotki przed zastosowaniem leku.nnNie stosować po upływie terminu ważności.
Przechowywanie
Przechowywać w temperaturze poniżej 25°C.
Producent
US Pharmacia Sp. z o.o.
Ważne
Pozwolenie nr 11023
Opis
Ibuprom Sprint 200 mg Kapsułki miękkie 10 kapsułek